inglise

Tere Bernard!Aitähh ilusa kirja eest!Olen väga önnelik et Sa hoolid minust!Minul on nüüd parem tunne ja augustis hakkab töö ja kestab detsembrini.Vöibolla siis on korona möödas ja plaanime tösiselt kokku saada!Kui kauaks on nüüd Sinu leping?Augustis tuleb kolm aastat täis kui esimest korda kohtusime ja oleme kirjutanud väikeste vahedega kogu aeg!Muumeelest see on midagi!Oled sama meelt?Igatsen Sind Kallis Bernard ja muidugi suudlen kaua kaua....

eesti

Tere Bernard! Aitähh ilusa kirja eest! Olen väga önnelik ja hoolitseb selle eest! Minutil on nüüd parem tunnetus ja augustis vajalik töö ning tuleb vastu võtta. Kui kogu aeg on mitu korda kohtunud, siis kui keegi teine ​​seda ei näe, tuleb see välja! Igatsen Sind Kallis Bernard ja suudlen kaua.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)