inglise

In this review, we would discuss the chief pathways involved in the pathophysiology of atherosclerosis. We would also highlight the end terminal events of this sequel with due consideration to risk factors, clinical features, diagnosis and treatment. The aim of the review is to get into the fine details of all possible causes and pathophysiologic mechanisms responsible for atherosclerosis so that new treatment modalities can emerge and reduce the morbidity and mortality associated with atherosclerosis.

eesti

Selles ülevaates käsitleme ateroskleroosi patofüsioloogiaga seotud peamisi teid. Samuti tooksime välja selle järje lõpp-sündmused, võttes nõuetekohaselt arvesse riskitegureid, kliinilisi tunnuseid, diagnoosi ja ravi. Ülevaate eesmärk on tutvuda kõigi võimalike ateroskleroosi põhjustavate põhjuste ja patofüsioloogiliste mehhanismidega, et tekkida uued ravimeetodid ja vähendada ateroskleroosiga seotud haigestumust ja suremust.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)