inglise

Discussion We would discuss the chief pathways involved in the pathophysiology of atherosclerosis. We would also highlight the end terminal events of this sequel with due consideration to risk factors, clinical features, diagnosis and treatment. Pathophysiology Atherosclerosis is a chronic inflammatory disease. Atherosclerosis begins with fatty streak which is a accumulation of lipid laden foam cells in the intimal layer of the artery [4]. Lipid retention is the first step in the pathogenesis of atherosclerosis which is followed by chronic inflammation at susceptible sites in the walls of the major arteries lead to fatty streaks, which then progress to fibroatheromas which are fibrous in nature

eesti

Arutelu Arutame peamisi ateroskleroosi patofüsioloogiaga seotud radu. Samuti tooksime välja selle järje lõpp-sündmused, võttes nõuetekohaselt arvesse riskitegureid, kliinilisi tunnuseid, diagnoosi ja ravi. Patofüsioloogia Ateroskleroos on krooniline põletikuline haigus. Ateroskleroos algab rasvade triibuga, mis on lipiidiga koormatud vahtrakkude kogunemine arteri intimaalsesse kihti [4]. Lipiidide retentsioon on ateroskleroosi patogeneesi esimene etapp, millele järgneb krooniline põletik suurte arterite seintes vastuvõtlikes kohtades, mis viib rasvade triipudeni, mis seejärel arenevad fibroateroomideks, mis on oma olemuselt kiud.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)