inglise

Type 2 diabetes: Type 2 diabetes affects the way the body uses insulin. While the body still makes insulin, unlike in type I, the cells in the body do not respond to it as effectively as they once did. This is the most common type of diabetes, according to the National Institute of Diabetes and Digestive and Kidney Diseases, and it has strong links with obesity. Gestational diabetes: This type occurs in women during pregnancy when the body can become less sensitive to insulin. Gestational diabetes does not occur in all women and usually resolves after giving birth. Less common types of diabetes include monogenic diabetes and cystic fibrosis-related diabetes.

eesti

II tüüpi diabeet: II tüüpi diabeet mõjutab keha insuliini kasutamist. Kui keha toodab endiselt insuliini, erinevalt I tüübist, ei reageeri keharakud sellele nii tõhusalt kui kunagi varem. See on riikliku diabeedi- ning seede- ja neeruhaiguste instituudi andmetel kõige tavalisem diabeet ja see on tihedalt seotud rasvumisega. Rasedusdiabeet: seda tüüpi esineb naistel raseduse ajal, kui keha võib muutuda insuliini suhtes vähem tundlikuks. Rasedusdiabeedi ei esine kõigil naistel ja see taandub tavaliselt pärast sünnitust. Vähem levinud diabeedi tüübid hõlmavad monogeenset diabeeti ja tsüstilise fibroosiga seotud diabeeti.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)