inglise

Figures 3 and 4 are pictures of a two-piece slotted crank, which is the type of crank affected. You can see fixing bolts on each side, which clamp the left side crankarm onto the crank spindle. If you have one of the affected model bikes, and your crank looks like this, stop riding until further notice.

eesti

Joonised 3 ja 4 on kaheosalise piluga vänt, mis on mõjutatud vända tüüp. Mõlemal küljel on näha kinnituspoldid, mis kinnitavad vasakpoolse väntvõlli vända spindli külge. Kui teil on üks mõjutatud mudeli jalgratastest ja teie vänt näeb välja selline, lõpetage sõitmine kuni uue teateni.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)