inglise

Run the tyre too soft, on the other hand, and it can feel downright wallowy, sacrificing much of its zippiness. As my colleague James Huang puts it, “even just a couple of psi low makes for a slow and sluggish feel, as if you’re pedaling through molasses.” That leaves you the task of finding a pretty narrow window between the Pathfinder being fast-rolling but sketchy, and slow-rolling but grippy. For my purposes, I found the sweet-spot to be around 45psi (on-road) and 38-40psi (off-road) – slightly higher than I’d usually run for a tyre of this size. Once the pressure was dialled, I felt able to begin pushing the limits of traction and grip, to figure out just how far the Pathfinder’s claimed versatility stretched.

eesti

Töötage rehv seevastu liiga pehmelt ja see võib tunduda lausa räämas, ohverdades suure osa oma zipusest. Nagu ütleb mu kolleeg James Huang, "isegi paar psi madalam tase annab aeglase ja loid tunde, justkui pedaaliksite melassi kaudu." See jätab teile ülesandeks leida üsna kitsas aken Rajaleidja vahel, mis on kiiresti veerev, kuid visandlik ja aeglaselt veerev, kuid haarav. Oma eesmärkide jaoks leidsin, et magus koht on umbes 45 psi (maanteel) ja 38–40 psi (maastikul) - veidi kõrgem, kui ma tavaliselt sellise suurusega rehvi jaoks jookseksin. Kui rõhk oli valitud, tundsin, et suudan hakata veojõu ja haarde piire ületama, et aru saada, kui kaugele Pathfinderi väidetav mitmekülgsus ulatub.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)