inglise

I am starting to get pissed off at the stupid, uninformed questions on this board. The stock is valued at a 50% discount to peers who have much more debt and underperforming stores than TUEM. We are also trading on a hillbilly stock exchange where most cannot participate except for retail investors. Due your DD but c’mon man - as Biden would say.

eesti

Ma hakkan selle tahvli rumalate ja teadmatute küsimuste peale vihastama. Aktsiat hinnatakse 50% allahindlusega eakaaslastele, kellel on TUEMist palju rohkem võlgu ja halvemini toimivaid kauplusi. Kaupleme ka mäeküljel oleval börsil, kus enamik ei saa osaleda, välja arvatud jaeinvestorid. Tänu teie DD-le, kuid olge mees - nagu Biden ütleks.

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)