inglise

Do you know there is much less risk today than before the 10-q came out? The CFO leaving even with a new separation agreement had me a bit ill as I wasn't sure if things had fallen apart that much that she would leave. The filing shows all is on track according to plan. She was comped at $1.125m/year which is very pricey. My speculation, but plans changed and she was negotiated out. No mention of her in the Q. Once the BK accounting is complete, they can cut back on the professional fees ($3m last quarter), bring the compensation down in this area. They announced her leaving at the end of Q1 so any of the severance or payoff costs would have hit the quarter and not going forward. Smart!

eesti

Kas teate, et täna on palju vähem riske kui enne 10-q ilmumist? Isegi uue lahkumiskokkuleppega lahkunud finantsjuht oli mul natuke haige, kuna ma polnud kindel, kas asjad on nii palju lagunenud, et ta lahkub. Esitamine näitab, et kõik on plaanipäraselt õigel teel. Tema töötasu oli 1,125 miljonit dollarit aastas, mis on väga kallis. Minu spekulatsioonid, kuid plaanid muutusid ja temaga peeti läbirääkimised. Q-s ei mainita teda. Kui BK raamatupidamine on lõpule jõudnud, saavad nad vähendada kutsetasusid (eelmises kvartalis 3 miljonit dollarit), vähendada hüvitist selles valdkonnas. Nad teatasid, et ta lahkub I kvartali lõpus, nii et kõik lahkumishüvitised või tasumiskulud oleksid tabanud kvartalit ja ei oleks edasi läinud. Nutikas!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)