inglise

When I was about 10, we my family of six lived in an extremely small apartment. Two bedrooms upstairs and then the living room. When I was tired of my siblings I would sleep downstairs. One night I am lying on the couch facing the front door and watching the sky through the window by the door when a face shows up in the window illuminated by a lighter. I freeze, and the face goes away. I’m pretty relieved, thinking it was maybe our druggie neighbours seeing if my parents were still awake when it shows up again. I try to scream but when I hope my mouth nothing came out, not a sound. The person then kicks in the door and walks in the room, he sees me, smiles and goes towards the kitchen. As he comes out of the kitchen with a knife my dad makes it down the stairs and the guy boots it out of there. I still can’t sleep easily on couches to this day.

eesti

Kui olin umbes 10-aastane, elasime meie, kuueliikmeline pere, äärmiselt väikeses korteris. Kaks magamistuba ülakorrusel ja siis elutuba. Kui olin õdedest-vendadest väsinud, magasin ma allkorrusel. Ühel õhtul leban diivanil välisukse vastas ja vaatan taevast ukse juures olevast aknast, kui tulemasinaga valgustatud aknast ilmub nägu. Ma tardun ja nägu läheb ära. Ma olen üsna kergendunud, arvates, et võib-olla olid meie narkomaanid naabrid, et näha, kas mu vanemad on ikka veel ärkvel, kui see uuesti ilmub. Püüan karjuda, kuid kui ma loodan, et mu suu ei tulnud midagi välja, ei ühtegi häält. Seejärel peksab inimene uksest sisse ja kõnnib toas, ta näeb mind, naeratab ja läheb köögi poole. Kui ta tuleb noaga köögist välja, teeb mu isa selle trepist alla ja kutt saab selle sealt välja. Ma ei saa tänaseni diivanitel lihtsalt magada.

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)