inglise

Virus confirmed The young student’s condition was steadily improving when he finally secured one of the coveted test kits on Jan. 29. It confirmed he had the virus that’s triggered travel bans around the world. His doctor gave him a five-day course of the antiviral drug Aluvia and sent him back to his three-bedroom apartment for quarantine, in part because the hospital didn’t have enough beds to accommodate him. Nine days later on Feb. 7, another set of nucleic acid tests came back negative for the virus, but Ye wasn’t out of the woods. After reports that even patients who tested negative could slip into critical distress, the local government quarantined him in a hotel that had been turned into a makeshift hospital. Police stood guard outside to prevent anyone from leaving or entering. Ye was allowed to go home five days later, ending a saga that began more than three weeks ago. He‘s thankful he survived, and salutes the doctors and nurses who put their own lives at risk to help him. Some doctors told him they suspected they had the virus, but continued to treat patients. Like many Chinese, Ye is critical of the government’s response to the outbreak, especially the slow initial response from local officials that meant a precious opportunity to contain the virus early on was missed. The two most senior Communist Party cadres in Hubei were replaced Thursday, as Beijing tries to gain control of the spiraling crisis. “Hubei has missed one opportunity after another while they were trying to keep things under wraps,” Ye said. “Things wouldn’t have come to this point if the government hadn’t hidden information a month ago.”

eesti

Viirus kinnitas Noore õpilase seisund paranes pidevalt, kui ta 29. jaanuaril lõpuks ühe ihaldatud testikomplekti kindlustas. See kinnitas, et tal on viirus, mis on põhjustanud reisikeelde kogu maailmas. Tema arst andis talle viiel päeval viirusevastast ravimit Aluvia ja saatis ta tagasi oma kolme magamistoaga korterisse karantiini, osaliselt seetõttu, et haiglas ei olnud tema mahutamiseks piisavalt voodeid. Üheksa päeva hiljem, 7. veebruaril, oli järjekordne nukleiinhappe testide komplekt viiruse suhtes negatiivne, kuid te ei olnud metsast väljas. Pärast teateid, et isegi negatiivse testi saanud patsiendid võivad sattuda kriitilisse stressi, pani kohalik omavalitsus ta ajutisse haiglasse muudetud hotellis karantiini. Politsei seisis väljas valves, et takistada kellegi lahkumist ja sisenemist. Teil lubati koju minna viis päeva hiljem, lõpetades saaga, mis algas rohkem kui kolm nädalat tagasi. Ta on tänulik, et ta ellu jäi, ja tervitab arste ja õdesid, kes seavad oma elu ohtu, et teda aidata. Mõned arstid ütlesid talle, et kahtlustavad viirust, kuid jätkasid patsientide ravi. Nagu paljud hiinlased, on ka teie kriitiline valitsuse reageeringule haiguspuhangule, eriti jäeti kasutamata kohalike ametnike aeglane esialgne vastus, mis tähendas väärtuslikku võimalust viirust varakult ohjeldada.Hubei kaks kõige vanemat kommunistliku partei kaadrit vahetati neljapäeval välja, kui Peking üritab spiraalse kriisi üle kontrolli saavutada. "Hubei on kasutanud üht võimalust teise järel, kui nad üritasid asju vaka all hoida," ütlesite te. "Asjad poleks jõudnud selleni, kui valitsus poleks kuu aega tagasi teavet varjanud."

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)