inglise

$SPCE so i have a bunch of yolo's i bought for cheap and now they are at $0.01 cents each!! lol but, if we get a tweet tomorrow then i just might to be able to sell them!! hahahaha maybe even break even or make a profit by EOW lol $40 strike May 7 exp 35 of them! paid 6 cents! LOL see fakenews bears? when you are for real you admit losses as opposed to you F's that can't even get approved for a trading platform!!! i am down 9k since xmas 4 times i loaded up on a minimum of $2k on calls. I NEVER LIE. you guys should try "not lying" for just 1 day! and maybe clean up the monkey shit from your streets!!

eesti

SPCE nii et mul on hunnik odavaid ostetud yolo-sid ja nüüd on nende hind 0,01 dollarit senti! lol, aga kui homme saame piiksuma, siis ma lihtsalt suudaksin neid müüa! hahahaha võib-olla isegi tasaarvestada või teenida EOW lol kasumit 40 dollari suurune streik 7. mail exp neist 35! maksis 6 senti! LOL vaata fakenews karud? kui olete tõeline, tunnistate kahjumeid, mitte teie F-sid, mida ei saa isegi kauplemisplatvormi heaks kiita !!! ma olen 9k alla, kuna xmas 4 korda laadisin kõnedele vähemalt $ 2k. MA EI VALETA KUNAGI. teie, kutid, peaksite proovima "mitte valetada" vaid 1 päev! ja võib-olla koristage oma tänavatelt pärdiku pask !!

Tolge.ee | Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)